Yüz Yüze Özel Ders

Yüz yüze özel ders; öğrencinin herhangi bir derste ya da konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviyedir.

 

Yüz yüze özel ders; sadece zayıf öğrencinin alması zorunluluğu yanlıştır. İyi veya çok iyi öğrencilere de aynı şekilde özel ders takviyesi yapmalıdır. Çünkü öğrencinin aldığı 1 saatlik yüz yüze özel ders;  5–6 saatlik sınıf dersine bedeldir. Öğretmen, öğrenci ile görüştüğünde onunla empati kurup, nasıl bir çalışma metodu uygulanacağını net görür. Bunun dışında gereksiz ve öğrencinin bildiği bölümleri hızlı geçip sorun tespit ettiği noktalara yoğunlaşabilir. Yüz yüze özel dersin öğrenciye gelecek eğitim yılları için sağladığı pek çok fayda vardır.

 

 SkypeOgretmenim siz değerli öğrencilerimize yüz yüze özel ders imkanı sunmaktadır. Almak istediğiniz yüz yüze özel ders branşınızı sitemizi ziyaret ederek seçebilirsiniz. Size ve öğretmenimize uygun olması durumunda SkypeOgretmenim ekibi olarak sizlere sadece skype programı aracılığıyla değil yüz yüze özel ders imkanları da sağlamaktayız. Yüz yüze özel ders öğrencinin de tercihine bağlıdır.

 

Daha detaylı bilgi için ana sayfamızdaki size uygun mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Skypeogretmenim.com  Ekibi